سوالات متداول

آیا رمز عبور پیج اینستاگرام برای ثبت سفارش افزایش فالوور لازم می باشد ؟

خیر. برای ثبت سفارش خرید فالوور تنها نیاز است که پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید و نام پیج خود را ارسال نماِئید.برای لایک تنها نیاز به لینک پست مورد نظر شما می باشد .

در صورتی که حساب من پرایوت یا خصوصی باشد، امکان افزایش فالوور و لایک وجود دارد ؟

خیر.این نوع حساب ها امکان دریافت سرویس را ندارند . باید قبل از تکمیل سفارش حساب خود را پابلیک یا عمومی کرده و باز نگاه دارید .

آیا تمام فالوور ها فعال هستند ؟

فالوور های دریافتی شما همه ایرانی دارای عکس پروفایل و پست هستند * تضمینی به فعالیت فالوور ها نیست *

پس از پایان کامل سفارش می توانم اکانتم را پرایوت یا خصوصی کنم ؟

بله پس از پایان انجام سفارش، میتوانید اکانت خود را مجددا خصوصی نمایید. عمومی کردن اکانت تنها برای انجام سفارش صورت می گیرد .

چگونه لینک پستم را برای ثبت سفارش پیدا کنم ؟

اگر اقدام به خرید لایک کرده باشید، از شما آدرس عکس اینستاگرام را می خواهد. برای بدست آوردن این آدرس عکس مورد نظر خود را در اینستاگرام باز کنید و روی گزینه ۳ نقطه کنار هم که در کنار عکس قرار دارد بزنید و از منوی باز شده روی copy share url کلیک کنید . اکنون شما می توانید آدرس عکس را در فیلد مورد نظر pasteنمائید.

آیا می توان برای دیگران هم سفارش ثبت کرد ؟

بله. نحوه سفارشات به گونه ای است که مالکیت اکانت در انجام سفارش نقشی ندارد و شما چه برای خود و چه برای دیگران به راحتی می توانید سفارش ثبت کنید فقط ذکر این نکته الزامی است که نباید پیج مورد نظر پرایوت یا خصوصی باشد.

اگر تعداد لایک یا فالوور مورد نظر من در بسته های شما موجود نباشد، چه کار باید انجام بدم ؟

برای تعداد تا ۱۰ هزار تا ، بسته های که در وبسایت موجود هستند قابل ارایه می باشند و برای سفارشات بالاتر با ما تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید .

مدت زمان تحویل خدمات افزایش فالوور و لایک اینستاگرام چقدر است ؟

بیشتر سفارشات در کمتر از ۳ ساعت انجام می گیرد با این حال، با توجه به احتمال بروز مشکلات، حداکثر زمان تحویل سفارشات ۱۲ ساعت پیش بینی می شود.

آیا درگاه بانکی پرداخت آنلاین دارید ؟

بله. به راحتی می توانید با استفاده از درگاه مبلغ سفارشات خود را پرداخت کنید.

سوال من در سوالات بالا نیست ؟

با ورود به صفحه پشتیبانی، شما می توانید نظر، مشکل و یا هرگونه انتقاد راجع به سایت و سرویس دهی اعلام کنید تا در سریع ترین زمان ممکن از کارشناسان FollowBama به آن رسیدگی شود.